Macan Grup
VERİMLİ ENERJİ KALİTELİ HAVA
MENÜ
MACAN GRUP

Kurumsal

Macan Grup Hakkında 

Macan Grup; inşaat, mekanik, elektrik ve otomasyon sistemleri alanında alt yapı ve üst yapı projelerinde, yenilikçi uygulama sistemleri ile taahhüt ve proje alanlarında uygulama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Tecrübeli yönetici, deneyimli üretim ve şantiye kadrosu ile, beraber çalıştığı birçok çözüm ortakları ile proje uygulama standartlarında, sektöründe öncü, profesyonel çözümleriyle kaliteli ve hatasız projeler üretmektedir.

macan grup

Macan Grup Misyon ve Vizyon

Macan Grup; Kaliteli projeler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlar. Etik değerler çerçevesinde her zaman dürüst ve doğru çalışmak, yasal düzenlemelere ve standartlara uygun hareket etmek, ortak değerleri paylaştığımız çalışanlarımızın iş güvenliği ve sağlığı konusunda özveride bulunmaktır.

Müşterilerimizin beklentilerini, yeni tasarımlar içeren en iyi projelerle karşılayarak, iş memnuniyeti sağlayarak talep edilen bir firma olmak ve bu iş sürecinde firma kalitemizi arttırmaktır.

Hizmet Anlayışımız

Sektöründe öncü bir kuruluş olan Macan Grup üstlenmiş olduğu tüm projelerde; 

  • İşletmeye uygun proje.
  • Kaliteli ürün ve işçilik.
  • Etkin fiyat politikası.

Uygulamalarımızın tüm safhalarında, mühendisliğin ve tecrübenin temelini oluşturan sistem güvenliği, uygunluğu ve görüntü estetiğii ön planda tutarak, işletmelerin doğru yatırım yapmasında öncü olmaktır.

Kısaca, hizmet anlayışımız, yatırım aşamasında, işletme verimliliğini en üst düzeyde tutup, maksimum faydayı sağlamak ve firma karlılığını sürekli artırmaktır.

KURUMSALMacan GrupVerimli Enerji Kaliteli Hava
+90312 566 1702